Monday, July 02, 2007

روزگار جالبی ست..

گشتم بین روزنامه ها، خبر را پیدا نکردم.. یکی از مقامات نیروی انتظامی گفته بود مواظب بچه هاتون باشید. حتی موقع مدرسه و دانشگاه رفتن!! و توصیه های دیگر در باب مواظبت از فرزندان خود!!! که انگار منظورش گروه سنی خاصی هم نبوده!
خبر را مامان با صدای بلند می خواند و اینکه مقام مسئول فرموده اند بچه هاتون را تنها دانشگاه هم نفرستید و مواظب ورود و خروجشون باشید و حواستون خیلی بهشون باشه!

بابا می گه وقتی به تاکسی ها هم دیگه نمی شه اعتماد کرد.. یکی از همین روزها یکی از این تاکسی های بی سیم (133) را به جرم تجاوز چند تا زن و دختر بازداشت کردن. می گفتن یه باند بودن که با همکاری این تاکسی های بیسیم زن ها و دخترهای تنهای مسافرشون را اذیت می کردن.

بهار نوشته : دیروز از اماکن اومدن شرکت و به حجاب خانمهای شرکت گیر دادن و امور اداری هم عصر دیروز اعلام کرد که از این به بعد باید مقنعه بپوشید.
و نوشته: میگفتن دوباره دیروز میدون ولیعصر بگیر بگیر بوده و دخترا رو سوار ماشین میکردن..

نیروی انتظامی که تمام تمرکزش را گذاشته تا تار مویی بیرون نباشه، مبادا اسلام به خطر بیفته، اگه قراره پدر و مادرها بچه هاشون را تو خونه حبس کنن و 24 ساعت دنبالشون راه بیفتن، شما چه کاره اید اونوقت؟ برای چی حقوق می گیرید؟ حقوق می گیرید تا کسی مانتوی کوتاه نپوشه؟ که اگه مورد تجاوز قرار گرفت مشکل از خودش و پوششش بوده؟!

7 comments:

mohammad said...

اینا اگه مشکلشون مانتو کوتاه بود می تونستن برن فروشش رو ممنون کنن و از این حرفا
اینجا ایران است ...سرزمین مسخره !

L'petit ALI said...

ای بابا خواهر...کی وظیفشو درس انجاممیده که پلیس بده.همه جای دنا مردم پلیس میبینن سلام میکنن و احساس انیت میکنن من به شخص اکه ماشین پلیس ببینم زود از صحنه فرار میکنم.لعنت خدا بهشون

صحرای رز said...

وقتی که میان توی مغازه ی دوست من و به بازی های پلی استیشن هم گیر میدن تا جمش کنه دیگه نمیشه انتظار دیگه ای ازشون داشت .
بالاخره ورق برمیگرده ...

شایان
صحرای رز

غریبه said...

کشور عجیب و مردمی نامرد داریم

سعید said...

نظر خاصی ندارم ...
نمیدونم چی بگم ...

ali said...

فعلن دولت سخت سرگرم تجاوز در حد و اندازه های بزرگه / ناچار است برای تجاوزهای ناموسی / از ملت کمک بگیره.

خدابيامرز said...

سلام عليکم

راستش فقط آمدم بگويم که از ديدن کامنت شما خيلی خيلی خوشحال شدم. باقی حديثی مکرر است.